Zdalne sterowanie bramą wjazdową lub garażową

Integracja bram garażowych i wjazdowych z systemem FIBARO zapewnia wygodny dostęp do tego niezbędnego wyposażenia każdej posesji. Za pomocą wyzwalaczy, komend głosowych lub telefonu komórkowego można uruchamiać sceny przypisane do bram. Taka integracja uwalnia również od posiadania pilota do bram w domu - a nawet w samochodzie.

Sterowanie bramą wjazdową można zintegrować z włącznikiem światła w przedpokoju - otworzysz bramę wychodząc z domu. Bramę garażową można zintegrować z włącznikiem oświetlenia w garażu - otworzysz bramę grażową dwokrotnie naciskając przycisk oświetlenia.

Integracja bramy z systemem domu inteligentnego otwiera również dodatkowe możliwości. Na przykład uruchomienie bramy wjazdowej pilotem może po zachodzie słońca włączać oświetlenie podjazdu, wejścia do domu i oświetlenia korytarza, i wyłączać te światła po upływie ustalonego czasu. Brama wjazdowa również może zamykać się automatycznie po określonym czasie od wjazdu na posesję.

Chcesz się uwolnić od pilota i sterować głosem za pomocą Alexy lub asystenta Goole? Nie ma problemu, pod warunkiem, że choć trochę znasz angielski lub chcesz się nauczyć kilku komend w języku angielskim. Niestety, nie ma jeszcze na polskim rynku asystentów głosowych wspierających 100% język polski. Po integracji asystenta głosowego z FIBARO można sterować domem w języku angielskim za pomocą kilku łatwych komend głosowych:

  • Aktywacja FIBARO: "Hi Google! Talk to FIBARO"
  • Aktywacja bramy: "Turn on the Gate"
Komunikację za pomocą komend głosowych ułatwia nadanie urządzeniom angielskich nazw. W tym wypadku brama to "Gate" (gejt).

Zapraszam na prezentację funkcji głosowych oraz sterowania bramą do biura w Pławnej. Zobacz rónież film FIBARO o sterowaniu (między innymi) bramami i roletami:

O firmie

Inteligencja, estetyka, wygoda. To jedne z cech domu inteligentnego. Firma peszko.net stawia sobie za cel popularyzację idei domu inteligentnego i zapewnia wsparcie - od pomysłu na dom inteligentny do instalacji systemu. Zapewnia szkolenie dla użytkownika i wsparcie w rozwoju systemu po sprzedaży. Instalację domu inteligentnego można przetestować w siedzibie firmy po uprzednim umówieniu telefonicznym.

Zapraszam do współpracy!

Piotr Peszko

Kontakt:

+48 604 545 645

© 2019 peszko.net