FIBARO Flood Sensor

Inteligentny czujnik zalania i temperatury.

Pęknięty wężyk pod zlewem i... nawet jeśli jesteś ubezpieczony to suszenie, remont podłogi, wymiana mebli czy nawet kontakt z firmą ubezpieczeniową mogą być stresujące i uciążliwe. Dodatkowo zalane podlogi mogą stwarzać ryzyko porażenia prądem elektrycznym.

Dzięki czujnikowi zalania i odpowiedniemu oprogramowaniu system FIBARO po wykryciu zalania może zamknąć główny zawór wody i wyłączyć urządzenia elektryczne aby ograniczyć lub zupełnie zapobiec poważnym zniszczeniom.

Tak jak pozostałe czujniki, dzięki wbudowanej funkcji pomiaru temperatury czujnik może również być częścią systemu powiadamiania o zagrożeniu pożarem.

Zapraszam do obejrzenia pełnej prezentacji produkntu na stronach FIBARO Flood Sensor.

O firmie

Inteligencja, estetyka, wygoda. To jedne z cech domu inteligentnego. Firma peszko.net stawia sobie za cel popularyzację idei domu inteligentnego i zapewnia wsparcie - od pomysłu na dom inteligentny do instalacji systemu. Zapewnia szkolenie dla użytkownika i wsparcie w rozwoju systemu po sprzedaży. Instalację domu inteligentnego można przetestować w siedzibie firmy po uprzednim umówieniu telefonicznym.

Zapraszam do współpracy!

Piotr Peszko

Icons made by Freepik from www.flaticon.com

Kontakt:

+48 604 545 645

© 2019 peszko.net