FIBARO Home Center

Sercem domu inteligentnego FIBARO jest centrala.

Centrala zapewnia komunikację między urządzeniami ZWave oraz urządzeniami innych producentów (telewizory, odtwarzacze sieciowe i audio, klimatyzatory, rekuperatory, bramy, itd.) które zostały zintegrowane z Home Center. Zbiera wszystkie informacje przesłane przez urządzenia systemu i kieruje działaniem systemu. To w niej zdefiniowane są wszystkie scenariusze (tzw. sceny), według których działa automatyka systemu. Centrala przechowuje również dane statystyczne dotyczące zużycia energii i zapewnia bezpieczną komunikację z użytkownikiem. FIBARO ma w swojej ofercie już trzy rodzaje central: ekonomiczną Home Center Lite, Home Center 2 oraz najnowocześniejszą na świecie centralę do sterowania domem inteligentnym - Home Center 3. Centrale różnią się wydajnością i możliwościami konfiguracyjnymi. Home Center 2 i Home Center 3 oprócz zwiększonej wydajności, dają możliwość pisania scen w języku LUA. Oferują również olbrzymią ilości wtyczek (oprogramowania) do współpracy z innymi urządzeniami (n.p. z systemem alarmowym Satel).

Zdjęcie FIBARO Home Center 3 Zdjęcie FIBARO Home Center 2 Zdjęcie FIBARO Home Center Light

Wszystkie centrale umożliwiają sterowanie domem za pomocą asystentów głosowych Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri, dzięki dedykowanej aplikacji, lub nawet korzystając z Messengera. Umożliwiają komunikację z użytkownikiem za pomocą aplikacji, wiadomości push, sms lub email.

Integrują się z urządzeniami innych producentów np. smart TV, kamerami, termostatami, systemami alarmowymi i odtwarzaczami multimedialnymi.

Zobacz prezentację central FIBARO Home Center 3 na stronach FIBARO.

O firmie

Inteligencja, estetyka, wygoda. To jedne z cech domu inteligentnego. Firma peszko.net stawia sobie za cel popularyzację idei domu inteligentnego i zapewnia wsparcie - od pomysłu na dom inteligentny do instalacji systemu. Zapewnia szkolenie dla użytkownika i wsparcie w rozwoju systemu po sprzedaży. Instalację domu inteligentnego można przetestować w siedzibie firmy po uprzednim umówieniu telefonicznym.

Zapraszam do współpracy!

Piotr Peszko

Icons made by Freepik from www.flaticon.com

Kontakt:

+48 604 545 645

© 2019 peszko.net