System FIBARO zwiększa bezpieczeństwo mienia

Bez względu na sytuację gospodarczą kraju zawsze znajdą się amatorzy cudzego mienia i łatwego zysku. Trudno przeciwdziałać ze 100% skuteczością zdeterminowanym włamywaczom. Jednak zawsze można ich życie utrudnić i postarać się, by za pomocą techniki ich działania zostały nagrane i ujawnione.

Każdy obiekt ma swoją specyfikę. Zabezpieczenie przeciwwłamaniowe mieszkania będzie wymagało innych środków niż zabezpieczenie wolnostojącego domu. Zarówno to, co chronimy, jak indywidualna sytuacja każdego klienta będzie miała wpływ na środki wykorzystane w systemie alarmowym. System FIBARO dzięki elastyczności i możliwościom komunikacyjnym może stać się głównym lub uzupełniającym systemem powiadamiania o włamaniu. Możliwość integracji z systemami wideo-rejestratorów i alarmowymi (n.p. Satel) w połączeniu z inteligentnymi czujnikami oraz automatyzacją zadań, czyni z FIBARO potężny oręż do ochrony mienia.

Technologia daje nam poczucie bezpieczeństwa. Nietety jej najsłabszym punktem najczęściej jest użytkownik. Zawodowcy, aby przeprowadzać swoje ataki, szkolą się w wykorzystywaniu socjotechnik, szukają słabych punktów, wykorzystują popularne nawyki (n.p. pozostawianie klucza radiowego do samochodu przy drzwiach wejściowych). Dlatego zawsze pamiętajmy o właściwym korzystaniu ze wszystkich dobrodziejstw techniki, a wykorzystując system domu inteligentnego FIABRO możemy część czynności związanych z bezpieczeństwem domu zautomatyzować i uwolnić umysł (chociażby w części) od troski o bezpieczeństwo.

Zapraszam do zapoznania się z filmową prezentacją FIBARO na temat ochrony mienia.

O firmie

Inteligencja, estetyka, wygoda. To jedne z cech domu inteligentnego. Firma peszko.net stawia sobie za cel popularyzację idei domu inteligentnego i zapewnia wsparcie - od pomysłu na dom inteligentny do instalacji systemu. Zapewnia szkolenie dla użytkownika i wsparcie w rozwoju systemu po sprzedaży. Instalację domu inteligentnego można przetestować w siedzibie firmy po uprzednim umówieniu telefonicznym.

Zapraszam do współpracy!

Piotr Peszko

Icons made by Freepik from www.flaticon.com

Kontakt:

+48 604 545 645

© 2019 peszko.net