ikona automatyka bramy   Sterowanie bramą wjazdową lub garażową

NOWOŚĆ! Jesteś właścicielem napędu do bramy firmy Nice? Sprawdź oryginalny produkt Nice BiDi Z-Wave umożliwiający bezproblemową integrację twojego napędu z systemem FIBARO i dający dostęp do wszystkich funkcji twojej bramy.

Integracja bram garażowych i wjazdowych z systemem FIBARO zapewnia wygodny dostęp do tego niezbędnego wyposażenia każdej posesji. Z FIBARO bramy można otwierać i zamykać za pomocą wyzwalaczy, komend głosowych, telefonu komórkowego lub o określonych porach dnia. Taka integracja uwalnia od posiadania pilota do bram w domu - a nawet w samochodzie.

Często zdarza się, że odwiedzają nas goście i chcielibyśmy, by zaparkowali samochód na posesji. Wymaga to pamiętania, by zabierać ze sobą pilot do bramy wjazdowej zawsze gdy opuszczamy samochód. Oczywiście, aby zawsze mieć pilot ze sobą, można przyczepić go do kompletu kluczy. Ale kto dziś chce być klucznikiem z grubym pękiem w kieszeni? Dom inteligenty daje nowczesne możliwości dostępu do funkcji otwierania bramy wjazdowej lub garażowej.

Integracja sterowania bramą wjazdową z FIBARO uwalnia od konieczności posiadania pilota do bramy wjazdowej w określonym miejscu w domu. Funkcję tą można przypisać do dowolnego inteligentnego włącznika lub kilku włączników w wygodnych miejscach w budynku. Oczywiście takim naturalnym miejscem są okolice wejścia do domu. Tam można wygodnie otworzyć bramę garażową i wyjazdową przed wyjazdem lub zamknąć po przyjeździe. Integracja bram z domem inteligentnym otwiera też nowe możliwości ciekawych rozwiązań automatyzacji.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z potrzeby dbania o środowisko. Do ochrony środowiska można przyczynić się chociażby gasząc niepotrzebne światła lub używając je wtedy, gdy są potrzebne. A z pewnością oświetlenie zewnętrzne jest potrzebne gdy wieczorową porą przyjeżdżamy do domu. Za pomocą automatyki FIBARO można zintegrować oświetlenie podjazdu i wokół domu z bramą wjazdową w taki sposób, by zapalało się po zmroku wraz z otwarciem bramy i automatycznie gasło po wejściu do domu.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat rozwiązań automatyki domowej zachęcam do kontaktu telefonicznego i wizyty w biurze, gdzie rozwiązania te można zobaczyć i przetestować. Zobacz również film FIBARO o sterowaniu (między innymi) bramami i roletami:

O firmie

Inteligencja, estetyka, wygoda. To jedne z cech domu inteligentnego. Firma peszko.net stawia sobie za cel popularyzację idei domu inteligentnego i zapewnia wsparcie - od pomysłu na dom inteligentny do instalacji systemu. Zapewnia szkolenie dla użytkownika i wsparcie w rozwoju systemu po sprzedaży. Instalację domu inteligentnego można przetestować w siedzibie firmy po uprzednim umówieniu telefonicznym.

Zapraszam do współpracy!

Piotr Peszko

Icons made by Freepik from www.flaticon.com

Kontakt:

+48 604 545 645

© 2019 peszko.net