Kompletna linia inteligentnych gniazd i włączników FIBARO Walli

FIBARO Walli to zestaw stylowych gniazd i włączników pracujących w technologii ZWave.

W skład tej linii produktów wchodzi:

  • Walli Roller Shutter - sterownik rolet, żaluzji i bram garażowych.
  • Walli Switch - inteligentny włacznik.
  • Walli Outlet type E/F - inteligentne gniazdko elektryczne.
  • Walli Dimmer - inteligentny ściemniacz oświetlenia.
  • Walli Controller - inteligentny kontroler bezprzewodowy.

FIBARO Walli idealnie nadają się do zastosowania w zasiedlonych budynkach i mieszkaniach, szczególnie gdy instalacja oświetleniowa została zbudowana z wykorzystaniem płytkich puszek instalacyjnych. Walli może zastąpić zwykłe włączniki jednocześnie nadając wnętrzu nowoczesny styl. Kolor podświetlenia można dostosować do preferencji mieszkańców. Można również wyłaczyć podświetlenie lub wybrać własny schemat zachowania dla włącznika.

FIBARO Walli jest kompatybilne (przez adapter) z frontami innych producentów: GIRA - System 55 (zgodnie ze specyfikacją), Legrand - Celiane, Schneider - Odace.

Przełączniki są programowalne. Na przykład Walli Switch - włącznik oświetlenia - rozpoznaje pojedyncze, podwójne lub potrójne kliknięcie w górę lub w dół (albo lewo/prawo, w zależności od montażu) lub przytrzymanie. Do każdej serii kliknięć można przypisać inną akcję (tzw. scenę). Tak więc jeden włącznik może sterować 8 różnymi urządzeniami lub uruchamiać 8 scen dla jednego urządzenia.

Więcej o Walli na stronach FIBARO.

O firmie

Inteligencja, estetyka, wygoda. To jedne z cech domu inteligentnego. Firma peszko.net stawia sobie za cel popularyzację idei domu inteligentnego i zapewnia wsparcie - od pomysłu na dom inteligentny do instalacji systemu. Zapewnia szkolenie dla użytkownika i wsparcie w rozwoju systemu po sprzedaży. Instalację domu inteligentnego można przetestować w siedzibie firmy po uprzednim umówieniu telefonicznym.

Zapraszam do współpracy!

Piotr Peszko

Icons made by Freepik from www.flaticon.com

Kontakt:

+48 604 545 645

© 2019 peszko.net