peszko.net teleinformatyka

inż. Piotr Peszko


Certyfikowany instalator FIBARO
604 545 645

ul. Brzozowa 7
57-100 Pławna

NIP: 9141284091
REGON: 384360637

O firmie

Firma peszko.net została założona w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie systemami automatyki domowej, zwanych potocznie systemami domu inteligentnego. Pomysł zrodził się na styku doświadczeń związanych z posiadaniem własnego domu, dwudziestoletniego doświadczenia zawodowego w dziedzinie komunikacji radiowej oraz hobby związanego z budową urządzeń automatyki domowej opartych o łączność bezprzewodową. Urządzenia domu inteligentnego FIBARO idealnie wpasowują się we wszystkie te trzy obszary.

Moje dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe w inżynierii systemowej bezprzewodowych sieci radiowych daje państwu gwarację poprawnej instalacji. System FIBARO został zbudowany z wykorzystaniem protokołu bezprzewodowego ZWave. Urządzenia ZWave tworzą sieć kratową, w której każde urządzenie może być przekaźnikiem sygnału, co zwiększa niezawodność tego rodzaju systemu. Jednak niepoprawne umiejscowienie kluczowych węzłów może narazić użytkownika na niepotrzebne koszty. Liczy się doświadczenie.

Moje pomysły i propozycje na automatyzacje są zaczerpnięte z życia i silnie oparte na doświadczeniu mieszkańca domu wolnostojącego. Jednak każde życie jest inne, dlatego słucham klientów i staram się dopasować rozwiązania do ich potrzeb i stylu życia.

Nowoczesny dom składa się z wielu systemów - ogrzewanie, wentylacja, komfort, rozrywka. Przy odpowiednim doborze rozwiązań system FIBARO może zintegrować kontrolę nad domem w jednej aplikacji i zamienić mieszkanie w domu w fascynujące doświadczenie.

Zapraszam do współpracy.
Piotr Peszko

Logo Fibaro Instalator

O firmie

Inteligencja, estetyka, wygoda. To jedne z cech domu inteligentnego. Firma peszko.net stawia sobie za cel popularyzację idei domu inteligentnego i zapewnia wsparcie - od pomysłu na dom inteligentny do instalacji systemu. Zapewnia szkolenie dla użytkownika i wsparcie w rozwoju systemu po sprzedaży. Instalację domu inteligentnego można przetestować w siedzibie firmy po uprzednim umówieniu telefonicznym.

Zapraszam do współpracy!

Piotr Peszko

Icons made by Freepik from www.flaticon.com

Kontakt:

+48 604 545 645

© 2019 peszko.net